Hakkımızda

"Sağlıklı Bir Yaşam İçin"

Türkiyedeki faaliyetlerine Mart 1998’de başlayan Herbalife, doğrudan satış yöntemi ile satış yapmaktadır. Herbalife İç ve Dış Beslenme Ürünleri, Herbalife Beslenme Enstitüsü ve Bilimsel Danışma Kurulu’ndaki Nobel Ödüllü Bilim  adamlarının ortak çalışmaları sonucunda tüketime sunulmaktadır. Herbalife, dinamik satış ağı ve muhteşem ürünleri ile bulunduğu tüm ülkelerde insanların yaşam kalitesini yükseltmeye yardımcı olmaktadır.

Ürün

Kaliteli ve güvenli ürün içeriklerimiz öğün yerine geçen gıdalar alanında dünya genelinde tercih edilen bir ürün olmamızı sağlamıştır.

Bilim

Size mümkün olan en iyi ürünleri sunmak için, ürün geliştirme sürecimiz beslenme ve sağlık alanlarındaki uzmanların katkıları ile yönetilmektedir.

ÜRÜNLERİMİZ

Sağlıklı Bir Yaşam İçin...

Amacınız ister kilo kontrolü sağlamak, ister daha güzel görünümlü bir cilde sahip olmak olsun; Herbalife kaliteli ve bilime dayalı ürünleri ile size yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Biraz daha sağlıklı olmak için yaşam tarzınızı tamamen değiştirmek zorunda değilsiniz. Günlük rutininizde yapacağınız küçük değişikliklerle, hedeflerinizi gerçekleştirme yolunda ilk adımı atabilirsiniz.

Yemek yiyerek aldığımız besinleri düşünmek için o kadar çok zaman harcıyoruz ki vücudumuzun dışında olan biteni düşünmeye fırsat kalmıyor. Cildinizin ve saçlarınızın da bir parça ilgiye ihtiyaç duyduğunu unutmayın. Herbalife’ın Kişisel Bakım Ürünleri, ihtiyaç duyduğunuz pek çok cilt bakım ürününü size sunar.

Herbalife Ürünlerinden Memnun Kalan Bazı Müşterilerimiz…

``Daha Sağlıklı Bir Yaşam İçin``

  • ByHerbalife Ürün Temsilcisi Aydın Kaya kilo fazlalığım için tavsiye etti. 6 Aylık içerisinde 25 kilo verdim. Bunun için Aydın beye çok teşekkür ederim.
    Tuğba COŞKUN Film Yönetmen
  • Daha önce kilo almak için çok fazla ürün denedim. Fakat hiçbir ürün kilo almama yardımcı olmadı. Fakat Herbalife ürünü ile 45 kilodan 60 kiloya çıkmayı başardım. Bunun İçin ByHerbalife temsilcisi Aydın beye çok teşekkür ediyorum.
    Aysun TURAN Öğretmen